27 maja swoje Święto obchodzą ludzie, którzy codziennie dbają o przyszłość i teraźniejszość Gminy Jasień. Dziękujemy Wam za zaangażowanie, kreatywność, sumienność i otwartość na potrzeby mieszkańców.
W Dniu Samorządu Terytorialnego i Pracownika Samorządowego życzymy wszystkim Pracownikom Urzędu Miejskiego w Jasieniu, Radnym i Sołtysom samych sukcesów w pracy na rzecz gminy, energii do podejmowania nowych wyzwań i satysfakcji ze służby na rzecz lokalnej społeczności.