Aktualności

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu subregionu gorzowskiego. Spotkanie dotyczyć będzie możliwości wsparcia szkoleń zawodowych pracodawców i ich pracowników.
 
Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości dofinansowania szkoleń zawodowych. Przedstawione zostaną aktualne projekty, zakres i wysokość wsparcia finansowego.
 
Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 w środę 4 października 2017 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).
 
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Gorzowie Wlkp. prosimy o wypełnienie formularza za pośrednictwem strony internetowej. Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2017 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377.
 
Formularz elektroniczny - przekierowanie:
 
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji. Podczas spotkań zostanie zapewniony poczęstunek dla uczestników.
 
Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Państwo.
Uprzejmie informuję, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia  w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty  zawarte w załączonej tabeli. Nadmieniam, że na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim. Od 1 października od godz. 8.00 świadczeniaw zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizować będzie Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o. o. przy ul. Dekerta 1. Samodzielna Publiczna Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. działająca przy ul. Piłsudskiego 1b świadczenia w tym zakresie realizować będzie do 1 października do godz.8.00. 
Z poważaniem
p.o. Dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia
Piotr Bromber

Załączniki

Wizyta Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka w Gminie Jasień.
W dniu 13 września 2017 r. podczas wizyty Wojewoda Lubuski odwiedził:
- Szkołę Podstawową w Wicinie;
- Szkołę Podstawową w Jasieniu;
- Izbę Pamięci w Urzędzie Miejskim w Jasieniu;
- tablicę pamiątkową przy której złożono wiązankę kwiatów;
- firmę Linstal.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć: Wizyta Wojewody Lubuskiego 13.09.2017

 
 
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” ogłosiła konkurs na tekst prasowy o swojej działalności. Konkurs skierowany jest do osób które mieszkają na obszarze LGD i mają minimum 12 lat. Prace konkursowe będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: 12 – 18 lat oraz 18 +. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe :)
Termin składania prac upływa 26 września 2017 roku o godzinie 16.00.
Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są  w Regulaminie!

Załączniki

Szanowni Państwo,
 
na podstawie współpracy partnerskiej dotyczącej Ogólnopolskiej Karty Seniora zwracam się z prośbą o promocję IV Ogólnopolskich Seniorialów w Krakowie, które odbędą się 15 września 2017 r. w Kinie Kijów wśród Seniorów w Państwa okolicy.
 
 
Chciałabym także poinformować, iż do końca sierpnia zapisy odbywać się będą bez limitów, zatem proszę o podjęcie działań w najszybszym możliwym czasie, tak żeby jak najwięcej osób z Państwa okolicy mogło wziąć udział w wydarzeniu.
 
Stowarzyszenie MANKO już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Senioralia  w Krakowie, które odbędą się 15 września. Na Senioralia  zapraszamy seniorów oraz Wszystkich, którzy działają na rzecz osób 60+, w tym przedstawicieli  rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski.
Prosimy o promocję wydarzenia wśród znanych Państwu seniorów i organizacji seniorskich. Szczegółowy program zostanie przesłany w terminie późniejszym, ale wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód - parada do Kina Kijów przy Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków (Aleja Trzech Wieszczów), gdzie odbędzie się nasze główne spotkanie - konferencja (wykłady, bezpłatne badania i konsultacje 
z zakresu zdrowia, prawa, ekonomii i bezpieczeństwa). Poza częścią wykładową planujemy również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz  mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę prowadzoną  przez naszą ambasadorkę DJ Wikę. 
Celem rejestracji imiennej uczestników IV Ogólnopolskich Senioraliów prosimy o wypełnienie możliwie w terminie do 04.09.2017 r. formularza rejestracyjnego. Ułatwi to i przyspieszy wówczas rejestrację osób biorących udział w Senioraliach. W przypadku  udziału większej ilości osób z danej Organizacji prosimy o jak najszybsze potwierdzenie poprzez wypełnienie także formularza zgłoszeniowego. Wypełnione formularze prosimy przesyłać drogą mailową pod adresem e-mail lub pocztą tradycyjną.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskich Senioraliach.
Kontakt: email: e-mail tel. (12) 429 37 28
 
 
Z wyrazami szacunku
Aleksandra Szlufik
 
 
Aleksandra Szlufik 
Koordynator Ogólnopolskiej Karty Seniora
 
Stowarzyszenie MANKO
tel. 12 429 37 28
e-mail: senioralia~@~manko~.~pl  
OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA - wydrukuj formularz zgłoszeniowy, rozdaj znajomym lub w Twojej Instytucji
Zobacz koniecznie i polub nasze strony!
Stowarzyszenie Manko - lubię to! -  jedna z najbardziej aktywnych i kreatywnych organizacji pozarządowych w Polsce!
Głos Seniora - lubię to! - aktywizujemy Seniorów. Portal i Czasopismo.

Załączniki

Załączniki

26.07.2017

Program wsparcia rodzin 500+

Załączniki

Wyjazd do Zielnej Góry dostarczył dzieciom wiele atrakcji odwiedziliśmy: Planetarium, McDonald´s, oraz w kinie Cinema City obejrzeliśmy bajkę „Rock Dog. Pies ma głos”. Dzień był pełen wrażeń. Dzieci wróciły do domu zmęczone, ale zadowlone.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć: Wakacje z Placówką Wsparcia Dziennego 20.07.2017r

  • Baner: e-usługi

Adres urzędu

Urząd Miejski w Jasieniu
ul. XX-lecia 20
68-320 Jasień
tel. 68 457 88 72
fax. 68 457 88 73
 
adres e-mail
 
www.bip.jasien.pl

Konta bankowe

Szczegółowy opis kont: strona BIP
 
Urząd: NIP 928-10-04-393 REGON 970790617
Gmina: NIP 928-19-63-691 REGON 000528712