główny obszar treści menu główne

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie seniorów w Krakowie.

Szanowni Państwo,
 
na podstawie współpracy partnerskiej dotyczącej Ogólnopolskiej Karty Seniora zwracam się z prośbą o promocję IV Ogólnopolskich Seniorialów w Krakowie, które odbędą się 15 września 2017 r. w Kinie Kijów wśród Seniorów w Państwa okolicy.
 
 
Chciałabym także poinformować, iż do końca sierpnia zapisy odbywać się będą bez limitów, zatem proszę o podjęcie działań w najszybszym możliwym czasie, tak żeby jak najwięcej osób z Państwa okolicy mogło wziąć udział w wydarzeniu.
 
Stowarzyszenie MANKO już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Senioralia  w Krakowie, które odbędą się 15 września. Na Senioralia  zapraszamy seniorów oraz Wszystkich, którzy działają na rzecz osób 60+, w tym przedstawicieli  rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski.
Prosimy o promocję wydarzenia wśród znanych Państwu seniorów i organizacji seniorskich. Szczegółowy program zostanie przesłany w terminie późniejszym, ale wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód - parada do Kina Kijów przy Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków (Aleja Trzech Wieszczów), gdzie odbędzie się nasze główne spotkanie - konferencja (wykłady, bezpłatne badania i konsultacje 
z zakresu zdrowia, prawa, ekonomii i bezpieczeństwa). Poza częścią wykładową planujemy również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz  mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę prowadzoną  przez naszą ambasadorkę DJ Wikę. 
Celem rejestracji imiennej uczestników IV Ogólnopolskich Senioraliów prosimy o wypełnienie możliwie w terminie do 04.09.2017 r. formularza rejestracyjnego. Ułatwi to i przyspieszy wówczas rejestrację osób biorących udział w Senioraliach. W przypadku  udziału większej ilości osób z danej Organizacji prosimy o jak najszybsze potwierdzenie poprzez wypełnienie także formularza zgłoszeniowego. Wypełnione formularze prosimy przesyłać drogą mailową pod adresem e-mail lub pocztą tradycyjną.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskich Senioraliach.
Kontakt: email: e-mail tel. (12) 429 37 28
 
 
Z wyrazami szacunku
Aleksandra Szlufik
 
 
Aleksandra Szlufik 
Koordynator Ogólnopolskiej Karty Seniora
 
Stowarzyszenie MANKO
tel. 12 429 37 28
e-mail: senioralia~@~manko~.~pl  
OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA - wydrukuj formularz zgłoszeniowy, rozdaj znajomym lub w Twojej Instytucji
Zobacz koniecznie i polub nasze strony!
Stowarzyszenie Manko - lubię to! -  jedna z najbardziej aktywnych i kreatywnych organizacji pozarządowych w Polsce!
Głos Seniora - lubię to! - aktywizujemy Seniorów. Portal i Czasopismo.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Data utworzenia: 28.08.2017
  • Baner: e-usługi

Adres urzędu

Urząd Miejski w Jasieniu
ul. XX-lecia 20
68-320 Jasień
tel. 68 457 88 72
fax. 68 457 88 73
 
adres e-mail
 
www.bip.jasien.pl

Godziny otwarcia

Szczegółowy opis
 
 

Konta bankowe

Szczegółowy opis kont: strona BIP
 
Urząd: NIP 928-10-04-393 REGON 970790617
Gmina: NIP 928-19-63-691 REGON 000528712