5 czerwca magistrat będzie nieczynny Agnieszka Zychla2026-06-02T12:20:36+02:0028 maja, 2026|Aktualności| Szanowni Mieszkańcy, informujemy że 5 czerwca 2026 r. (piątek) Urząd Miejski w Jasieniu będzie nieczynny. Prosimy o uwzględnienie tej zmiany przy planowaniu wizyt oraz załatwianiu spraw urzędowych. Za utrudnienia przepraszamy.